KONST / Litografier / Litografi 8078327
nr 807 8327
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Litografi, Anders Palmér (f. 1958), 48/50, signerad, motivets mått: 58x58
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 februari 2013
kl 20:22:24
400 kr
700 kr
500 kr
700 kr
900 kr